Büyükşehir sorunları yerinde görüyor

Büyükşehir sorunları yerinde görüyor

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve ekibi kent genelinde köy ve mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sorunlara çözüm arıyorlar. Şahin’in yoğun programları nedeniyle bazı mahallelerde muhtar ziyaretlerini Belediye Başkan Vekili Osman Toprak sürdürüyor.

ZİYARETLER MAHALLE MUHTARLARINI MUTLU EDİYOR

Mahalle mahalle dolaşıp eksiklikleri tespit edip, üzerlerine düşen her ne varsa yapmaya çalıştıklarını aktaran Osman Toprak, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’in talimatları doğrultusunda yönetim olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstiyoruz ki vatandaş memnuniyeti artsın, yaşam kalitesi artsın, hayır duaları artsın. Bizim inancımıza göre milletin efendisi, millete hizmetkar olandır. Sizin hizmetkarınız olmak için bu yolculuktayız” diye konuştu. Ziyaretlerden dolayı mutlu olduklarını ifade eden köy ve mahalle muhtarları ise Şahin ve ekibine teşekkür ettiler.

Toprak, ziyaretlerde, muhtarlar ve mahalle temsilcileriyle görüşerek sorun ve sıkıntıları dinliyor.  Mahallelerdeki eksiklikleri yerinde tespit eden Toprak, ihtiyaçların giderilmesi noktasında çalışmaları başlattı.

GÜNDEM
Bülent Öner
11.09.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin