BÜYÜKŞEHİR ZARARLI OTLARI TEMİZLİYOR!

BÜYÜKŞEHİR ZARARLI OTLARI TEMİZLİYOR!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kentin merkezi konumunda yer alan Suburcu Meydanında çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında meydanda yer alan zararlı otlar temizlenmeye başlanıldı.

MEYDANDA PEYSAJ ÇALIŞMALARI KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Zararlı otlardan dolayı uzun süredir çevre düzenleme çalışmasının beklenildiği Suburcu Meydanında o çalışma nihayet başladı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar çerçevesinde zararlı otlar temizlenirken ağaçların ise budama çalışmaları yapılıyor.

SUBURCU MEYDANI ÇALIŞMALARIN ARDINDAN DAHA DA GÜZEL OLACAK

Kentin merkezi konumunda yer alan Suburcu Meydanında başlatılan çevre düzenleme ve peysaj çalışmalarının kısa sürede tamamlanması bekleniliyor. Ekipler çalışmalar kapsamında önce çevrede yer alan zararlı otları temizledi ardından ise ağaçlarda budama çalışmalarını tamamladılar.

GÜNDEM
Bülent Öner
22.08.2019

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin