CHP’de birlik ve beraberliğin fotoğrafı

CHP’de birlik ve beraberliğin fotoğrafı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde hafta sonu gerçekleştirilen il başkanlığı kongresinde seçimi kazanan Hayri Sucu Seçim Kurulundan mazbatasını alarak resmen göreve başladı. CHP il binasında düzenlenen devir teslim töreninde ise kazananı kazanmayanı birlik ve beraberlik fotoğrafı verdi.

“CHP GENELDE VE YERELDE İKTİDARA KOŞUYOR”

Devir teslim töreninde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, parti olarak birlik ve beraberlik çerçevesinde genelde ve yerelde iktidarı hedefleyerek çalışacaklarının mesajını verdi. Kongrede az bir oy kaybıyla seçimi kaybeden Lütfi Demir ise birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur” diye konuştu. Geniş bir katılımla düzenlenen devir teslim töreninde partililere teşekkür eden Sucu, “Zaman kaybetmeden partimizin iktidar yürüyüşünü başlatacağız. Köy ve mahalle demeden, gece gündüz çalışarak başarıya ulaşacağız” şeklinde konuştu.

SEÇİLEN SEÇİLEMEYEN HERKES COŞKUYA ORTAK OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi’nde düzenlenen devir teslim törenine kongrede kazanan kaybeden herkes yer aldı. İl başkanlığını kazanan Hayri Sucu, kongrenin geride kaldığını ve birlik beraberlik çerçevesinde başarıya odaklanıldığını anlattı. Sucu sözlerini şu şekilde sürdürdü;
“Seçim Kurulundan mazbatamızı alarak İl Başkanlığımızda yoğun bir katılımla devir teslim törenimizi gerçekleştirdik. Birlik ve Beraberlik içerisinde görev sorumluluğumuzun bilincinde partimizi Gaziantep'te birinci parti yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Devir teslim törenimize katılan Lütfü Demir Başkanımıza, Aday Arkadaşımız Murat Uslu Beye, Milletvekilimiz Bayram Yılmazkaya'ya, İlçe Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize ve kıymetli üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
20.02.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin