UÇAR YÖNETİMİ İŞ BAŞINDA

CHP Gaziantep İl Başkanlığında KAYYUM yönetim çalışmalarına başladı.
UÇAR YÖNETİMİ İŞ BAŞINDA

CHP İl Başkanlığında geçici yönetim belli oldu. Başkan olarak belirlenen Neşet Uçar 7 kişilik heyetini belirlendi. Neşet Uçar ve geçici yönetimde yer alan isimler kısa süre içerisinde çalışmalarına başladı. CHP Gaziantep il başkanlığını 45 gün içerisinde seçime götürecek olan kayyum yönetimde yer alan isimleri zor bir süreç bekliyor.

7 KİŞİLİK YÖNETİM GENEL MERKEZ
TARAFINDAN ONAYLANDI

Uzun süredir başkansız ve yönetimsiz bırakılan CHP'de geçici yönetim olarak başkan ve 7 kişilik yönetim belirlendi. İl Başkanlığı görevine atanan Neşet Uçar başkanlığındaki geçici yönetimde iki kadın yönetici görev yapacak. 30 gün içinde ilçe kongrelerini, 45 gün içinde ise il kongresinin yapılacağı CHP’de  önemli isimler yer aldı. Diğer yandan il başkanlığı kongresi kadar ilçe kongreleri konusunda da çalışma sürdürecek olan yeni yönetim belirlenen tarihlerde kongre gerçekleştirecek. Diğer yandan yönetime giren isimlerin seçimlerde listelerde yer alabilecekleri açıklandı.

İŞTE KAYYUM YÖNETİM

Mehmet Neşet Uçar (İş İnsanı)
Hasan Özgür Girişken (Mimar)
Mustafa Doğan (Mühendis)
Ufuk Ayşe Kepkep (Diyetisyen)
Vijdan Aktaş (Mimar)
Ali Şimşek (İş insanı)
Hacı Mehmet Taşdeler (İş İnsanı ihracatçı)

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
6.04.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin