CHP’de kılıçlar çekildi!

CHP’de kılıçlar çekildi!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 24 Haziran seçimlerinin ardından parti genel merkezinde değişim isteyen bazı kurultay delegeleri olağanüstü kurultay için düğmeye bastılar. CHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Şarklı, Gaziantep’te 24 olan kurultay delegesinin önemli bölümüyle görüşmelerin tamamlandığını ve toplanan imzaların kısa sürede iletileceğine dikkat çekti.

“DEĞİŞİM ŞART YAKALANAN RÜZGAR OLUMLU ESMELİ”

Cumhuriyet Halk Partisi Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Şarklı, CHP’nin Cu8mhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yle yakalanan rüzgarın devam etmesi için genel merkezde değişimin artık kaçınılmaz olduğuna dikkat çekti. Bu doğrultuda Gaziantep’te seçilmiş 24 kurultay delegesiyle bire bir görüşmenin sağlandığına dikkat çeken Şarklı, “Kurultay delegelerimizin yüzde 80’i değişimden yana tavır sergiledi. Kurultay delegelerimizin olağanüstü kurultayın toplanmasına yönelik verdikleri imzaları kısa zamanda ileteceğiz. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce ile yakalanan başarı ve rüzgarın devam etmesi için bizler partililer olarak üzerimize düşen tarihi sorumluluğu yerine getireceğiz” dedi.

GÜNDEM
Bülent Öner
4.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin