CHP’DE ‘UÇAR’ DÖNEMİ

CHP’de aylardır boş bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığı görevine Neşet Uçar atandı.
CHP’DE ‘UÇAR’ DÖNEMİ

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığına Neşet Uçar atandı. Aylardır boş bulunan CHP Gaziantep İl Başkanlığına atanan Uçar’ın Pazartesi günü göreve başlaması bekleniliyor. Uçar’ın yönetim kurulunda yer alacak isimler merak ediliyor.

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU SON NOKTAYI KOYDU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, il başkanlığına atanacak isimler konusunda aylardır enine-boyuna düşünüyordu. Sonunda kararını Neşet Uçar’dan yana kullanan Kılıçdaroğlu’nun Nisan ayı sonlarında Gaziantep’e geleceği ve temaslarda bulunacağı ifade edildi.

İL BAŞKANLIĞI İÇİN SEÇİM SÜRECİ BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığına atanan Neşet Uçar’ın kısa süre içerisinde il başkanlığı kongresini yapması bekleniliyor. Uçar ve yeni yönetim kurulunun Pazartesi’nden sonra düzenleyeceği basın toplantısında seçim takvimine ilişkin süreci detaylı bir şekilde anlatması bekleniliyor. Diğer yandan il başkanlığı kongresiyle birlikte ilçe başkanlıkları için de kongre takviminin açıklanması bekleniliyor.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
1.04.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin