CHP’li Akpınar neden gelmiyor?

CHP’li Akpınar neden gelmiyor?

CHP Şehitkamil ilçe yönetiminin bugün düzenleyeceği ‘Demokrasi Şöleni’ iptal edildi. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın konuşmacı olarak katılacağı şölenin il yönetiminin genel merkezle yürüttüğü görüşmelerin ardından iptal edildiği iddia edildi. Akpınar’ın son dakikada kendisine yönelik katılmama yönünde baskı olduğu iddiasıyla şölene katılmama kararı aldığı belirtildi.

İL YÖNETİMİ İLÇE YÖNETİMİNE FIRÇA ATTI MI?

Bugün akşam Şato Restoranda düzenlenecek olan şölen için uzun süredir çalışmalarını sürdüren CHP Şehitkamil ilçe yönetimi Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın programa katılmayacağı iletmesi üzerine şölen iptal edildi. Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Umut Yılmaz, programın iptaline yönelik açıklama yapmadı. Diğer yandan il yönetimine bilgi vermeden program yapan ilçe yönetiminin fırçalandığı iddia edildi. Düzenlenecek olan programın iptali yönünde parti genel merkeziyle görüşüldüğü ve bu şekilde Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın programa katılmasının engellendiği öne sürüldü.

GÜNDEM
Bülent Öner
14.01.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin