CHP’liler Savcılılar Derneğini ziyaret etti

CHP’liler Savcılılar Derneğini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Zeki Gürsel ile yönetim kurulu üyeleri Savcılılar Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret ettiler. Ziyarette Dernek Başkanı Murat Karagülle, çalışmaları hakkında Zeki Gürsel’e bilgi verdi. Karagüller daha sonra ziyaret nedeniyle derneğin rozetini Gürsel’e taktı.

GÜRSEL, MURAT KARAGÜLLE’YE BAŞARILAR DİLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Zeki Gürsel, düzenlenen ziyarette Savcılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Karagülle’ye başarılar diledi. Gaziantep’te yerleşik Savcılılar “Savcılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ adı altında bir ataya geldiler. Dernek hizmet binasını Savcılı Mahallesi’nde dizayn eden Savcılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği düzenlenen görkemli bir törenle açılmıştı. Dernek Başkanı Murat Karagülle, Savcılıların birlik ve dirlik içerisinde çalışacağına dikkat çekti.

“DERNEK ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR”

Savcılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Karagülle, uzun süren çalışmalarının ardından derneğin kurulduğunu dile getirdi. Derneğin kuruluşunda yer alan herkese teşekkür ettiklerini dile getiren Savcılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Karagüller şu ifadelere yer verdi;
“Uzun süredir yaptığımız çalışmaların neticesinde bugün derneğimizi kurmanın onurunu yaşıyor. Gaziantep’te yaşayan veya diğer illerde yaşayan tüm Savcılılar bundan sonra bir arada olacak ve faaliyetlerini sürdürecekler. Derneğin kuruluş sürecinde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
12.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin