“ÇOKLU BİR KRİZ DÖNEMİNİ YAŞIYORUZ”

Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti. Gündem ve saha çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Kaya, hak ihlallerinin son dönemde arttığına dikkat çekti.
“ÇOKLU BİR KRİZ  DÖNEMİNİ YAŞIYORUZ”

Olası bir erken seçim veya zamanında yapılacak olan seçimler nedeniyle saha çalışmalarına hız veren Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti. Ekonomik koşulların giderek zorlaştığı bir süreçte esnafın ve vatandaşların sorunlarına kula verdiklerini dile getiren Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya, vatandaşların çoklu bir kriz sürecini yaşadığını anlattı.

“SON 60 GÜNDÜR ESNAF VE VATANDAŞ
YOĞUN ŞEKİLDE DERTLERİNİ DİLLENDİRİYOR”

Gaziantep Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sabiha Kocaman ile Hakimiyet Gazetesi’nden Merve Tanrıöver ile gündeme ilişkin görüş alış verişinde bulunan Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya’ya bu ziyaretinde Deva Partisi Gaziantep Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Karakan ile Deva Partisi Gaziantep Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Emre eşlik etti. Kaya, “Gaziantep’te yaşanan her bir sorun aslında ülkemiz genelinde yaşanan sorun olarak karşımıza çıkıyor. Parti teşkilatları olarak esnafımız başta olmak üzere vatandaşlarımızı ziyaret ediyor ve onların sorunlarına kulak veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana kent genelinde önceden hazırlanmış 52 bin adet el broşürü dağıttık. Bu ne demek bugüne kadar demek ki on binlerce insana temas ettik anlamına geliyor. İnsanlarımızın geleceğe dair umutlarının kesildiğini görüyoruz. İnsanlarımız yoruldu, vatandaşlarımız artık bugün evime nasıl ekmek götürürüm derdine düştü. Birden fazla kriz ortamını aynı anda yaşamak oldukça zor” diye konuştu.

“ÜLKEMİZİN BU DURUMA GELMESİNE ÜZÜLÜYORUZ”

“Ülkemizin geldiği bu duruma üzülüyoruz. Vatandaşlarımızın kurumlara olan güveni her geçen gün biraz daha azalıyor. Gençlerimiz geleceğe umutsuz bakmaya başlamış. Gençlerimizin önemli bölümü yurt dışına gitmek istiyor” şeklinde konuşan Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
“Vatandaşlarımızın mevcut yönetime karşı ortak tepkisi var. 2-3 dönem Ak Parti’ye oy vermiş vatandaşlarımız bile yaşanan kötü gidişattan memnun değil. Bu anlamda Gaziantep nezdinde de iyi bir yönetim anlayışının olmadığını görüyor ve söylüyoruz. Gaziantep gün olduğu gibi bugünde piar çalışmalarıyla yönetilmeye çalışılıyor.”

“SAHA ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRÜYOR”

Gaziantep’te parti olarak saha çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çeken Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertuğrul Kaya açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
“Saha çalışmalarımız sadece kent merkezinde değil taşra ilçelerimizde de aralıksız ve güçlü bir ekip halinde devam ediyor. Planlı ve programlı bir çerçevede sürdürdüğümüz bu çalışmalarımızda vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Her bir ziyaretin sonucunu raporlar halinde parti teşkilatlarımızda masaya yatırıyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve istekleri doğrultusunda partisel çalışmalarımıza yön veriyoruz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
6.12.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin