CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CUMA GÜNÜ GAZİANTEP’TE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Gazianteplilere hitap edecek
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CUMA GÜNÜ GAZİANTEP’TE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Mart Cuma günü Gaziantep’e gelerek miting düzenleyecek. Erdoğan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenecek mitingde Gazianteplilere hitap edecek. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Cuma günü düzenlenecek olan miting öncesi çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çekti.

GAZİANTEP’E BU YIL İKİNCİ DEFA GELİYOR

31 Mart Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Mart’ta Gaziantep’e geliyor. Gaziantep’te miting düzenleyecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı adayları için Gazianteplilerden destek isteyecek. Ak Parti’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep programı belli oldu. 26 Ocak’ta Gaziantep’e gelerek Cumhur İttifakı’nın adaylarını açıklayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu defa Cumhur İttifakı’nın adaylarına oy istemek ve projeleri açıklamak için Gaziantep’e gelecek. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenecek mitingde Gazianteplilere hitap edecek olan Erdoğan’ın miting saatinin 14:00 olması bekleniliyor.

“CUMHURBAŞKANIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep mitinginin muhteşem muhteşem geçeceğini anlatarak, “Gaziantep bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak. Erdoğan, AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından itibaren Gaziantep’in her zaman AK Parti’ye tam destek verdiğini kaydeden Erdoğan, “Gaziantep'in desteği bizim için çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanımızın da katılımıyla Gaziantep tarihinin en kalabalık mitingi gerçekleştireceğiz. Bu da gösteriyor ki Gaziantep bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak” dedi. 

“17 YILDA GAZİANTEP'E 30 KATRİLYONLUK YATIRIM”

Gaziantep’e yapılan yatırımlara da değinen Milletvekili Erdoğan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi Gaziantep aynı zamanda tüm bölgenin kılavuzudur. Gaziantep doğru istikamette giderse, Türkiye de doğru yolda ilerler. Son 17 yılda Gaziantep'e 30 katrilyon yatırım yaptık. Eğitimde 10 bin 500 yeni derslik inşa ettik. Şimdi eski stadın yerini de Millet Bahçesi yapıyoruz. Gaziantep'i hızlı trenle, tüm Türkiye'ye bağlayacağız. Gaziray'la günlük 100 bin yolcu taşınacak. İnşası süren Gaziray inşallah önümüzdeki yıl sona erecek. Sanayi ve ticaret sektörümüze hizmet verecek gümrüklü bir lojistik üssü kuracağız. Yapay zeka, uzay ve enerji üzerine kurulu bir bilim merkezi yapacağız. Sağlıkta 76 tesis inşa ettik. Gaziantep'e şimdi büyük bir şehir hastanesi yapıyoruz. Gaziantep'e 34 sağlık tesisi daha yapacağız. Gaziantep Havalimanı'nı yıllık 5 milyon yolcu kapasitesine çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz" şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
11.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin