CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GAZİANTEP’E GELİYOR

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı kongresi 25 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GAZİANTEP’E GELİYOR

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, 25 Şubat tarihinde yapılacak olan Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı Olağan Genel Kurulunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşeceğini dile getirdi. Milletvekili Erdoğan, il başkan adaylığı netleşen Eyüp Özkeçeci’nin 25 Şubat’ta yapılacak olan genel kurulda tek başkan adayı olacağını dile getirdi.

50 KİŞİLİK YÖNETİME YOĞUN TALEP VAR

25 Şubat’ta Karataş Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan il başkanlığı kongresi için hazırlıklarını sürdüren Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, yönetime yüksek oranda bir talep olduğunu söyledi. 50 kişiden oluşan yönetime girebilmek için gelen taleplerin titiz bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çeken Özkeçeci, “İl yönetimini oluştururken gelen talepleri titizlikle inceliyoruz. Gaziantep’e en iyi hizmeti sunabilmek için iyi bir yönetim oluşturacağız. Yapılacak olan il kongremiz için komisyonlar oluşturduk ve kongremizin en iyi şekilde geçmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler 25 Şubat’ta tüm Gaziantepli vatandaşlarımızı Şahinbey Spor Salonumuzda bekliyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en güçlü şekilde bağrımıza basmak istiyoruz” diye konuştu.

KONGRE HAZIRLIKLARI İÇİN KOMİSYON KURULDU

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, yapılan olan il başkanlığı kongresinin başarılı geçmesi için kurulan komisyonların çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini açıkladı. Özkeçeci açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“İl başkanlığı bünyemizde kurulan komisyonlar kongremizin başarılı bir şekilde geçmesi için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kentimize geldiği andan itibaren her anında onu on binlerce vatandaşımızla birlikte karşılamak ve dinlemek istiyoruz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
5.02.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin