DENİZ KAÇAMAĞI

Antepli gençleri hafta sonunda kimse tutamıyor
DENİZ KAÇAMAĞI

Artan sıcaklar ve işten bunalan gençler hafta sonu gelince şehirde durmuyor. Kendilerini serinletmek ve stresten kurtarmak için denize koşan gençlerin ilk tercihi Adana.

Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu şu günlerde Gaziantepli gençler ve bazı aileler hafta sonlarını serin geçirebilmek için çareyi denize kaçmakta buluyor.
 
Hem sıcaklardan kurtulmak hem de bir ya da iki günlük kaçamakla deniz keyfi yapmak isteyenlerin ilk tercih ettiği yerlerin başında Adana geliyor.
 
Mesafenin kısa olması ve en fazla üç-dört saat içinde kendini denizde bulmak isteyen Gaziantepliler öncelikli olarak Adana’yı, daha sonra Hatay’ı tercih ediyor. Özel arabası olan ve hafta sonlarında iki gün tatil yapabilme imkanı olan kesimin tercihi ise Mersin.
 
Gaziantep’te kalan ve hafta sonunu evde geçirmek istemeyenlerin adresi ise Dülükbaba gibi mesire yerleri.
 
CADDE VE SOKAKLAR PAZAR GÜNLERİ BOŞ

Şehrimizde hafta sonları, özellikle de Pazar günleri cadda ve sokaklardaki sakinlik gözden kaçmıyor. Bir kısmının çevre illere, bir kısmının da mesire yerlerine akın etmesiyle boşalan cadde ve sokaklar, eve dönüşlerin başlamasıyla saat 21.00’dan itibaren yoğun bir trafikle baş başa kalıyor.
HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
10.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin