DEVA Partisinde merkez ilçeler tamam

DEVA Partisinde merkez ilçeler tamam

DEVA Partisi Gaziantep'te teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Şehitkamil İlçe Başkanlığına Derya Köylü getirilirken, Şahinbey İlçe Başkanlığa ise Av. Barış Bayhan, Genel Başkan Ali Babacan'ın olur ile atandı.

Deva'da Şehitkamil ve Şahinbey tamam. Deva Partisi, Gaziantep merkez ilçe Şahinbey ve Şehitkamil'de başkanlarını belirledi. İl Başkanı Ertuğrul Kaya her iki ilçenin başkanlarına görevi tevdi etti ve başarılar diledi. 

İLÇE BAŞKANLARI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Deva Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Derya Köylü, “Şu aşamada kurumsal yapılanmayı tamamlama gayretindeyim. Bu süreç bitince kurumsal olarak bilgilendirmelerde bulunacağız” dedi. Deva Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Av. Barış Bayhan ise, “Öncelikle nitelikli bir yönetim kurulu oluşturmak için kurucu arkadaşlarla çalışma yürüteceğiz hafta içi, yönetim kurulu oluşturulduktan sonra her ne yapacaksak beraber yapacağımız için arkadaşlarla birlikte programımızı açıklayacağız” diye konuştu.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
12.09.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin