“Direkleri kaldırın”

“Direkleri kaldırın”

Kavaklık Mahallesi Muhtarı Müjdat Özen, mahallede enerji hatlarının yer altına alındığını dile getirerek, “Enerji hatları yer altına alındı ama elektrik iletim direkleri henüz kaldırılmadı. Bu direklerin bir an önce kaldırılmasını istiyoruz” dedi.

ENERJİ-SA ENERJİ HATLARINI TAMAMEN YER ALTINA ALDI

Enerji hatlarının yer altına alınmasının ardından bölgede yer alan elektrik akım direklerinin normal şartlarda kaldırılması gerektiğini anlatan Kavaklık Mahallesi Muhtarı Müjdat Özen, şu ana kadar bu direklerin kaldırılmamasını eleştirdi. Özen açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Yaşanan sorun büyük. Elektrik direklerinin mahallemizde kaldırılmasını istiyoruz. Enerji hatlarının yer altına alınmasından dolayı oldukça mutlu olduk ama direklerin henüz kaldırılmaması karşısında da kurumun bir an önce harekete geçmesini ve gereken çalışmaları yapmasını istiyoruz. Bu konuda Enerji-Sa yöneticileriyle görüşüyoruz. Onlar bize direklerin kaldırılmasıyla ilgili çalışmayı programa aldıklarını dile getirdiler ama şu ana kadar bir ses seda çıkmadı.”

“AYDINLATMA LAMBALARINDA SORUN DEVAM EDİYOR”

Kavaklık Mahallesi Muhtarı Müjdat Özen, cadde ve sokakların aydınlatma ampullerin bozulduğunu, kurumun ise bozulan ampulleri değiştirmemekte ısrar ettiğini dile getirdi. Mahallenin en önemli sorununun TEDAŞ’la yaşadığına dikkat çeken Özen, aydınlatma direklerinin bir an önce tamirden geçirilmesini istedi. Kavaklık Mahallesi’nin kentin en yeşil bölgeleri arasında kaldığına dikkat çeken Kavaklık Mahallesi Muhtarı Müjdat Özen, elektrik kurumuna yaptıkları tüm müracaatlara rağmen aydınlatma lambalarının yenilenmemesinden dolayı sorun yaşandığını anlattı. Özen açıklamasında, “Mahallemizin önemli bölümünde aydınlatma direkleri yanmıyor. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun şikayetler karşısında elektrik kurumuna başvurduk ama bir netice elde edemedik. Kurumun mahallemizin aydınlatma direklerini bakımdan geçirmesini ve yanmayan ampullerini değiştirmesini istiyoruz” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
12.04.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin