Doğan’ın broşürüyle ücretsiz müze gezisi

Doğan’ın broşürüyle ücretsiz müze gezisi

Demokratik Sol Parti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Celal Doğan’ın projelerinin anlatıldığı el broşürleri Gaziantep Para Müzesi’nde ücretsiz müze bileti olarak kullanılıyor. Müze İşletmecisi Esat Kaplan, Celal Doğan’ın bugünden kültür ve sanata yönelik projeli adımları attığını dile getirdi.

EL BROŞÜRÜ ÜCRETSİZ MÜZE BİLETİ OLDU

Gaziantep Para Müzesi İşletmecisi Esat Kaplan, yaklaşan yerel seçimlerin öncesinde Demokratik Sol Parti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Celal Doğan’ın kültür ve sanat alanında önemli bir adım attığına dikkat çekti. Müzeler şehri Gaziantep’te Celal Doğan’ın projelerinin yer aldığı el broşürünün Para Müzesinde ücretsiz müze bileti olarak kullanıldığını anlatan Kaplan sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin öncesinde Demokratik Sol Parti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Celal Doğan, müzelere verdiği değeri daha şimdiden göstermiş oldu. Türkiye’de bir ilke imza atan Celal Doğan, projelerinin yer aldığı el broşürlerini kent genelinde dağıttırıyor. Celal Doğan’ın projelerinin yer aldığı el broşürüyle müzemize gelen vatandaşlarımızdan ücret talep etmiyoruz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
7.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin