DÜMENDE ÖZKEÇECİ

Ak Parti’de Gaziantep İl Başkanlığı kongre tarihi belirlendi. 3 Şubat tarihinde yapılması planlanan il başkanlığı kongresi öncesi yeni yönetim başvurularının internet üzerinden yapılacağı dile getirildi.
DÜMENDE ÖZKEÇECİ

3 Şubat tarihinde yapılacak olan il başkanlığı kongresi öncesinde Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, il yönetimine girmek isteyenlerin partinin web sitesi üzerinde açılan link aracılığıyla başvurularını yapmalarını istedi. Özkeçeci’nin yeni yönetim kurulu oluşturulurken Ali Uncuoğlu, Abdullah Korkmaz ile Mehmet Haz’zı gelecek döneme ilişkin oluşturulacak icra kurulunda görev vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

ÖZKEÇECİ ŞEFFAF BİR YÖNETİM KURULU HAZIRLAYACAK!

İl başkanlığı sürecince başarısından çok yaptıklarıyla gündem olan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin yeni dönemde görev alacak yönetim kurulunda Mehmet Haz, Abdullah Korkmaz, Ali Uncuoğlu ile birlikte şeffaf bir yönetim oluşturacağı ifade ediliyor. Yeni yönetim kurulu oluşturulurken Ak Parti’nin 2023 vizyonu hedeflenecek. Gelecek seçimlerde partinin kentte daha önemli başarılara imza atması hedeflerin en başında yer alacak. Olası bir erken seçime yönelik olarak daha aktif ve üretken bir yönetim oluşturulacak.

2,5 MİLYON NÜFUSLU GAZİANTEP YENİ
YÖNETİMİN HAMLELERİYLE KALKINACAK!

Gaziantep’te yaşayan nüfusun dışında genelde protokolde görmeye alıştığımız Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin yeni dönemde bu alışkanlığının dışına çıkacağı ve vatandaşla iç içe olarak onların sorunlarına çare bulacağı ifade ediliyor. Gaziantepliler Özkeçeci’nin gelecek döneme ilişkin olarak projelerle hareket etmesini istiyor. Gaziantep’te Ak Parti’nin son yerel seçimlerde kan kaybettiğine dikkat çeken partililer yeni bir canlanışın sağlanması için kongrenin önemli bir dönüm noktası olacağına dikkat çekiyorlar.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
13.01.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin