“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinin tamamlanmasının ardından Ak Parti’de yerel seçimlere hazırlık başladı
“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimleri geride kalırken son sandıklarda 1 milletvekilini MHP’ye kaptıran ak Parti’de şimdi hedef yerel seçimlere hazırlık. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, 1 Kasım seçimlerinde elde ettikleri vekil sayısını koruduklarını dile getirerek, “Seçimlerde Cumhurbaşkanımıza rekor düzeyde oy çıktı. Diğer yandan parti olarak veril sayımızı koruduk. Kaybettiğimiz 1 milletvekilliği ise kardeş partimize gitti. Bundan dolayı da üzgün değiliz. Şimdi hedefimiz yerel seçimler” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZA REKOR SEVİYEDE OY ÇIKTI”

Pazar günü tamamlanan seçimlerde Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a Yüzde 64 oranında oy çıktığına dikkat çeken Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Gaziantepli vatandaşlarımız tarafından gösterilen sevgi seli karşısında çok mutluyuz. Gaziantepli vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 64 oranında destek vermiştir. Hepsine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Uzer açıklamasını şu şekilde sürdürdü;
“Diğer yandan tüm teşkilatlarımızla birlikte yerel seçimlere hazırlıklara daha bugünden başlayacağız. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza Gaziantep’ten çıkan oy oranından dolayı tüm halkımıza teşekkür ederken, parti olarak 8 milletvekili sayısını korumaktan dolayı mutluyuz. 1 milletvekilliğini ise son dakikada kardeş partimiz MHP’ye verdik. Bundan dolayı da üzgün değiliz. Seçimlerde birçok ile oranla Gaziantep’te teşkilatlarımızın büyük ve önemli bir başarısı göz önünde. Bunu inkar edemeyiz. Başta teşkilatlarımız olmak üzere emeği geçen tüm Gaziantepli vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.”

“GAZİANTEP İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, 24 Haziran seçimlerinin geride kaldığına dikkat çekerek, “Seçimler geride kaldı. Şimdi kentimizde devam eden projelerin bir an önce tamamlanması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ak Partili kadrolarımızın 16 yıldır Gaziantep’te ortaya koyduğu hizmet ve projeler artarak devam edecek. Devam eden tüm projelerimizin kısa sürede tamamlanabilmesi için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacağız. Gaziantepli vatandaşlarımızın bizlere olan güvenlerini boşa çıkartmayacağız” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
26.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin