Düzkaya, oğlu ve gelininin katilleri yakalandı

Düzkaya, oğlu ve gelininin  katilleri yakalandı

10 yıl önce Gaziantep'te yaşanan korkunç cinayette Emine Düzkaya, oğlu Çağan Özoğlu ile gelini Özlem Aslan Özoğlu'nun aile içi töreye kurban gittikleri ortaya çıktı. Özlem Aslan Özoğlu'nun olaydan sonra Suriye'ye kaçan babası ile amcas ve kardeşi Kilis'ten yurdsa kaçak yollarla girdikten kısa süre sonra polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

YURDA KAÇAK YOLLARA GİRİŞ YAPTILAR

Cinayetin ardından 10 yıl geçti. Gaziantep'te yerel gazete sahibi olan Emine Düzkaya, evlenen oğlu ile geliniyle birlikte dünürünün evine gitti. Barışmak için gidilen o evde başlayan korkunç  cinayet planı Afrin Çayı kenarında sona erdi. Öldürülen 3 kişi mesire alanında toprağa gömüldü. Cinayeti işleyen baba ve oğul daha sonra Suriye'ye kaçtı. 10 yılın ardından dosyanın kapanabileceği ihtimaliyle ülkeye giriş yapan zanlılar gözaltına alındı. Gözaltına alınan zamlılar tutuklanarak cezaevine konuldular.

ASAYİŞ
Bülent Öner
7.08.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin