E-TİCARETİN LİDERLERİ GAZİANTEP’TE BULUŞTU…

E-TİCARETİN LİDERLERİ GAZİANTEP’TE BULUŞTU…

Bu sene 7. Cinin gerçekleştirildiği,girişimciler ve yeni iş fırsatı arayan herkese açık olan seminere, e-ticaret şirketlerinin üst düzey yöneticileri katıldı.Ticarette de öncü şehirlerden birisi olan  Gaziantep’te katılımcılarla buluşarak E-Ticarette yer alan firma temsilcilerinin verdikleri eğitimlerle,son yenilikler ve gelişmeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Entegra ve Eticaret Entegrasyonları Murat Dişkıran (Entegra Kurucu Ortak) ,N11.com da verimli satış -Cihangir Erarslan,  Hepsiburada.com  sunumlarıyla katılımcılarla deneyimlerini paylaştılar.

Entegra  kurucu ortağı Murat Dişkıran, Entegra'ya girilen tüm ürünler N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, Ciceksepeti.com - Mizu, Zebramo.com, Akakce.com, Sanalpazar.com ve E-ticaret  sitelerinde nasıl işleyişleri olduğu hakkında temsilcileri ile birlikte bilgilendirmelerde bulundu.
Yoğun bir ilginin olduğu programda katılımcılar zirvede, 'e-ticarete nasıl başlayabilecekleri, nasıl daha fazla müşteriye ulaşabilecekleri, sosyal medyayı nasıl kullanabilecekleri ve nasıl etkili reklam verebilecekleri' gibi sorulara yanıt buldu. Zirveye katılan davetliler ayrıca kârlılığı artırma, maliyeti düşürme ve toplu satış gibi konularda da sektörün liderlerinden önemli bilgiler aldılar.

ETİCARET BÜYÜME HIZI TÜRKİYE EKONOMİSİNİN BÜYÜME HIZINDAN BÜYÜK

Ortak amaçlarını Türkiye'de e-ticaret pastasını büyütmek olarak anlatan katılımcılar, trendleri takip ettiklerini ve bu ortamda paylaştıklarını ifade ettiler.
Hedeflerinin daha çok katılımla daha hızlı büyüme olduğunu belirten Enregre katılımcıları E-ticaretin iş hayatındaki hızlı ve kolay ulaşım ağına dikkat çekerek:
“Sitelerden gelen tüm siparişler tek ekrandan faturalandırılır.
Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı
Bir ürünü farklı başlıklarla birden fazla yayınlayabilme özelliği
Ürünlerinize uyguladığınız bir değişikliğin aynı anda pazar yerlerine yansıması
Faturanıza özel tasarım ile tüm siparişleri toplu faturalandırabilme imkanı
Bir platformdan sipariş geldiği anda diğer platformlardan otomatik stok düşme özelliğine vurgular yaptılar.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
24.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin