El emeği ürünler beğeniye sunuldu

El emeği ürünler beğeniye sunuldu

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulunda, uygulama atölyelerinde üretilen ürünler, Gaziantep Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan mağazada ve www.gaziantebiz.com alışveriş sitesinde beğeniye sunuldu.

Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt, Yüksekokulda üretilen ayakkabı modellerinin, kutnudan imal edilen fular, kravat ve çeşitli süs ürünleri ile beraber, cam işleme atölyesinde üretilen, geleneksel ve modern motiflere sahip dekoratif çalışmaların kampüs içerisinde bulunan mağazada satışa sunulduğunu belirtti.

Prof. Dr. Bozkurt, “Tasarım ve imalat süreçlerinde ilgili bölüm öğrencilerimizin ve akademik personellerimizin de yer aldığı ürünlerimiz, Gaziantep Üniversitesi’nin imkânları ile kurulan satış mağazasında sergilenmekte ve www.gaziantebiz.com alışveriş sitesinde de erişilebilmektedir” diye konuştu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
20.01.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin