Emeklilerin promosyon ödemeleri belli oldu

Banka promosyonu alacaklarını tahsil etmeye başlayan emeklilere yapılan ödemeler Gaziantep’te Mayıs ayına kadar yapılmış olacak.
Emeklilerin promosyon ödemeleri belli oldu

Banka promosyonu alacaklarını tahsil etmeye başlayan emeklilere yapılan ödemeler Gaziantep’te Mayıs ayına kadar yapılmış olacak.

Promosyon ödemelerinde 16 banka ile anlaşan SGK Gaziantep İl Müdürlüğü ödemelerin emeklilere kimlik numaralarının son rakamlarına göre yapılacağını duyurdu.

T.C. NUMARALARININ SON RAKAMLARINA GÖRE ÖDEMELER YAPILACAK

Sosyal Güvenlik Gaziantep İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada emekli vatandaşların T.C. kimlik numarasının son rakamına göre 9-7 ve 5 olanlar Mart ayında, 3-1 ve 8 olanlar Nisan ayında, 6-4-2 ve 0 olanlar ise Mayıs ayında promosyon ödemelerini alabilecekler. Sosyal Güvenlik Gaziantep İl Müdürlüğü promosyon ödemeleri nedeniyle kurum olarak 16 banka ile anlaşmanın sağlandığı dile getirildi. Anlaşmalı bankalardan T.C. kimlik numaralarının son rakamlarına göre emekli vatandaşlara belirlenen günler içerisinde promosyon ödemeleri gerçekleştirilecek.

KİM NE KADAR ALACAK?

Sosyal Güvenlik Gaziantep İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada emekli vatandaşların aldığı maaşa göre banka promosyonlarının belirlendiğine dikkat çekildi. Buna göre bin lira emekli maaşı alan vatandaşa 300, bin lira ile 2 bin lira arasında maaş alana vatandaşa 375 ve 2 bin liradan fazla maaş alan vatandaşa ise 450 lira promosyon ücreti ödenecek.

ÖZEL HABER
Mustafa Kanlı
11.03.2017

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin