Erdem Koleji başarıya doymuyor

Erdem Koleji başarıya doymuyor

Mart’ın son gününde gerçekleştirilen Türkiye geneli ÖZDE-BİR sınavında Erdem Koleji, Fen Lisesinde 1 Türkiye birinciliği, 1 Türkiye üçüncülüğü ve 1 Türkiye dördüncülüğü ile başarı geleneğini devam ettirdi.

Daha önce gerçekleşen Türkiye geneli deneme sınavlarında başarıların altına hep adını yazdıran Erdem Koleji, bu başarılarına bir yenisini daha ekledi. Mart ayının son gününde gerçekleştirilen ÖZDE-BİR deneme sınavında Erdem Koleji Fen Lisesinden Ali Çayır Türkiye birincisi, Dilem Tülek Türkiye üçüncüsü, M. Ali Çelik Türkiye dördüncüsü, Ahmet Burak Yavuz Türkiye sekizincisi oldu.

Genel Değerlendirmede ise Erdem Koleji, Türkiye genelinde sınava katılan tüm okullar arasında; 9. sınıflarda 134 okul içinde yedinci, 10. sınıflarda 144 okul içinde altıncı, 11. sınıflar içinde 141 okul içinde ikinci olarak ve öğrenci bazında Erdem Kolejinden 50 öğrenci, Türkiye geneli ilk 100’e girerek başarının tesadüf olmadığını bir kez daha kanıtladı.

Düzenli ve azimli çalışmanın, başarının anahtarı olduğunu ifade eden Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, Türkiye geneli dereceye giren tüm öğrencileriyle gurur duyduklarını belirterek bu başarıda emeğini esirgemeyen öğretmenlere teşekkürlerini iletti.


GÜNDEM
Haber Merkezi
18.04.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin