Erdem Koleji’ nden TEOG’da rekor

Erdem Koleji’ nden TEOG’da rekor

Erdem Koleji, TEOG sınavlarından galip çıkmanın haklı gururunu yaşıyor. TEOG 1 ve TEOG 2 sınavlarında elde edilen başarılar, Erdem Koleji’ni Güneydoğu’da zirveye taşıdı.

Sınava giren 78 öğrencinin 22’si; 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak tam puan aldı. Her iki TEOG sınavında da tüm soruları doğru cevaplayan Ayşe Tuğçe Özcan, Türkiye birinciliği ile Gaziantep’in gururu oldu. İl genelinde 650 puan ortalaması ve %94 başarı ortalamasıyla üstün performans gösteren Erdem Koleji öğrencileri, başarı sıralamasında Gaziantep’e basamak atlattı. 

Erdem Koleji, 8. Sınıf öğrenci ve velilerine TEOG başarısını kutlama kahvaltısı düzenledi. Öğrenci, veli, öğretmen ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda açıklama yapan Erdem Koleji Genel Müdürü M.Örfi SÖNMEZ; TEOG’ da 22 öğrencinin tüm soruları doğru yanıtladığını, okul olarak %94 başarı ortalaması yakalandığını, bu başarının Erdem Koleji öğretmenlerinin özverili ve disiplinli çalışmaları, öğrencilerin azmi ve velilerin okullarına olan sonsuz güveni sayesinde gerçekleştiğini dile getirdi.

 İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ramazan BÜYÜKKAYA  ise bu önemli başarının programlı ders çalışma, öğrencilerinin düzenli takibi ve veliler ile sağlıklı iletişim sayesinde gerçekleştiğini belirterek bu başarıda Erdem Ailesi’ndeki sevginin önemini vurguladı.

YAŞAM
Haber Merkezi
11.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin