Erdem Kolejinde ders zili çaldı

Erdem Kolejinde ders zili çaldı

Erdem Koleji 2019 - 2020 Eğitim-Öğretim yılı ilk ders zili çaldı. Okul yönetimi, öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte yapılan programla öğrenciler yeni döneme başladı.

Okul bahçesinde düzenlenen ve saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı’ndan sonra başlayan programda konuşan Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, “Bu sene aramıza katılan öğretmen ve öğrencilerimize hoş geldiniz diyorum. Erdemli Eğitim Erdemli Gelecek anlayışıyla çıktığımız bu yolda beraber yürüyeceğimiz sizlerle yeni bir döneme başlamanın heyecanı içerisindeyim. Yeni Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Programın ardından zilin çalmasıyla birlikte sınıflara giren öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Öğrencilerin heyecanına ortak olan velilerin mutlulukları görülmeye değerdi.
Geçen yıl elde edilen başarılara değinen Sönmez, 2019 LGS sonuçlarına göre 93 öğrenciden 52’sinin Fen Liselerine yerleştiğine dikkat çekti. 2019 YKS sınavında ise 32 öğrencinin Tıp, Eczacılık ve Diş Hekimliğine yerleştiğini, kültür sanat sportif dallarda toplamda 70 adet derecelerinin bulunduğunu ve bu başarılarının her sene üzerine koyarak devam edeceklerini belirtti.

GÜNDEM
Haber Merkezi
9.09.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin