Erdem Kolejinde tanışma kahvaltısı

Erdem Kolejinde tanışma kahvaltısı

Erdem Kolejinde Geleneksel Tanışma Kahvaltısı düzenlendi. Kahvaltı etkinliğine Erdem Koleji idarecileri, öğretmenler ve Erdem Koleji çalışanları katıldı.

Her sene geleneksel olarak düzenlenen, yeni eğitim öğretim yılına güzel başlangıç anlamına gelen ve mevcut çalışanlarla kuruma yeni katılan personellerin kaynaşması amaçlanan Erdem Koleji Geleneksel Kahvaltı etkinliği, bu sene Gaziantep Üniversitesi Seyirtepe Restaurantta gerçekleşti.

Kahvaltıda, 2018 – 2019 eğitim-öğretim yılında akademik, kültür-sanat ve sportif alanlardaki elde edilen başarılarda emeği geçen öğretmenlere başarı belgesi takdim edildi. Ayrıca Erdem Koleji bünyesi altında birinci, ikinci ve üçüncü beş yıllık çalışma dilimini dolduran personellere ise kıdem nişanı verildi.

Her sene biraz daha büyüyen bir aile olduklarını dile getiren Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, “Başarı, aile olmanın getirdiği bir sonuçtur. Erdem Koleji ailesi olarak her geçen yıl biraz daha büyüyoruz ve elde ettiğimiz başarıların üzerine koyuyoruz. Bu sene aramıza katılan çalışma arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor, herkese hayırlı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” dedi.

Kahvaltı etkinliği, Erdem Koleji müzik öğretmenleri tarafından verilen mini konserin ve beraber çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
17.09.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin