Erdemoğlu Ailesinden bir hizmet daha

Erdemoğlu Ailesinden bir hizmet daha

Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet yerleşkesinde bulunan alana Erdemoğlu Ailesi tarafından 200 kişilik olarak yaptırılan Mescit dualarla hizmete açıldı.

Mescit açılış törenine Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Organize Sanayi Bölgesi başkanı Deniz Köken, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve Merinos Halı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu ile Emniyet Müdürlüğünden yetkililer katıldılar.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Çevik Kuvvet müdürlüğü yerleşkesine Erdemoğlu Ailesi tarafından yaptırılan mescit düzenlenen törenle ibadete açıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya başta Erdemoğlu ailesi olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti. Açılış töreninden sonra Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya mescidi yaptıran Ali Erdemoğlu’na plaket takdim etti. Merinos Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu “Gücümüz yettiği sürece devletimize, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hayırlı uğurlu etsin “ dedi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
10.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin