Esnaf temsilcileri alanı doldurdu

Esnaf temsilcileri alanı doldurdu

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) yönetim kurulu üyeleri ve bağlı meslek odalarının başkan ve yönetimleri 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen “Demokrasi Şenliğine” katıldılar. Kalabalık esnaf topluluğu meydanda büyük alkış aldı.

“DEMOKRASİMİZE GÜÇ KATMASINI DİLİYORUZ”

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir araya gelen esnaf temsilcileri meydanda bulunan binlerce vatandaşın alkışını aldı. Türk bayraklarıyla alana giren esnaf temsilcileri büyük takdir topladı. Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin 3. yıl dönümü münasebetiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün birlik ve beraberliğimize, demokrasimize güç katmasını diliyor, şanlı direnişin kahramanları olan şehit be gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
16.07.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin