Esnaftan Gaziantep’in MÜDÜRÜNE ziyaret

Esnaftan Gaziantep’in MÜDÜRÜNE ziyaret

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile yönetim kurulu üyeleri Gaziantep’in başarılı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

GÖREVE BAŞLADIĞI GÜNDEN İTİBAREN BAŞARILI OPERASYONLARA İMZA ATTI

Gaziantep’e atandığı günden bu yana özellikle narkotik operasyonlarda ortaya koyduğu başarılarıyla dikkat çeken Gaziantep’in başarılı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, vatandaşların büyük takdirini topladı. Kent genelinde vatandaşın can ve mal güvenliğinin korunmasında önemli çalışmalara imza atan Gaziantep’in başarılı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek sayesinde kent genelinde huzur önemli oranda sağlandı. İşte başarıyla dikkat çeken Gaziantep’in başarılı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen esnaf temsilcileri güvenlik kuvvetlerinin çalışmalarından oldukça memnunlar.

“GAZİANTEP’İN GÜVENLİĞİ NOKTASINDA BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPILIYOR”

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaret ettiği İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, ziyaretten dolayı esnaf temsilcilerine teşekkür etti. Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu, “Emniyet Müdürümüze dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da çalışmalarında şimdiden başarılar diliyorum. Gaziantep’in huzuru ve güvenliğini sağlayan tüm emniyet teşkilatımızın her üyesine ayrı ayrı teşekkür ve minnettarlığımızı sunuyoruz” diye konuştu.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
12.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin