Etüdün merkezi ‘ANALİZ’

Etüdün merkezi ‘ANALİZ’

Özel Analiz Özel Öğretim Kursu hizmet vermeye başladı. Etüt ve eğitim merkezi olarak hizmete giren Analiz Özel Eğitim Kurumları deneyimli öğretmen kadrosu ile yaz döneminde öğrencilere en iyi eğitimi verme hedefini taşıyor.

“TÜRKİYE’NİN AYDINLIK GELECEĞİ OLACAĞIZ”

Özel Analiz Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Hamit Karataş, “Analiz Özel Öğretim Kursu olarak siz değerli Gazianteplilere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Türkiye’nin aydınlık geleceği olan siz değerli gençlerimize yeni bir eğitim anlayışı kazandırmak, üniversite yolunda deneyimli öğretmen kadromuzla sizlere yardımcı olmak için buradayız. Kurumumuzun öncelikli hedefi gençlerimizin hayallerindeki hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Gaziantep’in yükselen bir eğitim markası olmayı amaç edindik. Bu amaç için önceliğimiz öğrenci ve veli memnuniyetidir. 2017-2018 eğitim-öğretim yılına deneyimli kadromuzla hazırız, siz değerli Gazianteplileri Kalyon Kavşağı’nda analiz özel öğretim kursu ailesi ile tanışmaya ve bu aileye katılmaya bekliyoruz” şeklinde konuştu.

DENEYİMLİ KADROSU İLE HİZMETE GİRDİ

Deneyimli kadrosu ile 8-12 kişilik sınıflar, birebir özel dersler, akşam etütleri, ödev takip sistemleri, öğrenci koçluğu çalışmalarıyla kısa sürede büyük ilgi gören Özel Analiz Özel Öğretim Kursu, kayıtlarını sürdürüyor. Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yeni eğitim ve öğretim yılına öğrencileri en iyi şekilde hazırlamayı hedefleyen Özel Analiz Özel Öğretim Kursu ağırlıklı olarak etüt çalışmalarında iddialı. Özel Analiz Özel Öğretim Kursu Kurucu Müdürü Hamit Karataş, “Kurulduğumuz günden bu yana bizlere başvuran öğrenci kardeşlerimizin hangi dersten durumu iyi değilse öğrenci koçluğu sayesinde o öğrencinin o derste başarılı olabilmesinin yolları aranıyor ve o doğrultuda çalışmalar sürdürülüyor. Öğrenci kardeşlerimizin gelecek eğitim ve öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanmalarını hedefliyoruz” dedi.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
19.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin