Facebook hatası başınızı yakabilir!

Facebook hatası başınızı yakabilir!

Facebook üzerinden yaptığınız geçmiş paylaşımlar bir anda yeniymişçesine karşınıza çıkabilir. İşte birçok kullanıcının kafasını karıştıran Facebook hatası!

Facebook, 2016’dan bazı anları hatırlatmak için kullanıcılara özel videolar hazırlamıştı ancak bu seferki durum farklı. Peki, dev sosyal ağdaki son hata nelere sebep oluyor?

Facebook geçmiş gönderileri yeni gibi paylaşıyor!

Son haberlere göre, Facebook kullanıcıları geçtiğimiz Cuma gününden beri tuhaf bir hata ile karşı karşıya kaldı. Kullanıcılar, sosyal ağda geçmiş aylarda yaptıkları fotoğraf ve durum güncellemesi paylaşımlarının yeniymiş gibi tekrar paylaşıldığını gözlemlemiş durumda. Yeniymiş gibi derken, gönderilerde güncel tarihin yer aldığının altını çizelim.

Bu arada, bazı kullanıcıların 2016 Yılına Genel Bakış videolarından sonra veya Facebook mobil uygulamasını güncelledikten sonra hatanın meydana geldiğini ileri sürdüğünü de belirtelim.

Bakalım, Facebook tarafından konuyla ilgili detaylı bir açıklama gelecek

Kaynak:ShiftDelete.Net

TEKNOLOJİ
Haber Merkezi
12.12.2016

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin