FADILOĞLU HAYIRLISINI İSTEDİ

FADILOĞLU HAYIRLISINI İSTEDİ

Şehitkamil Belediyesi 2018 yılı Kasım ayı 2. Birleşim gündemi gerçekleştirildi. Dört maddenin görüşüldüğü gündem toplantısında yaklaşan yerel seçimlere ilişkin de konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Bu işlerde Allah'ın dediği olur. Tüm arkadaşlarımız ve de şahsım adına görev almak hayırlısı ise Allah kısmet etsin. Hayırsız ise de bir sürü engeller çıkarsın diye dua ediyoruz" dedi.

VEDA KONUŞMASI DEĞİL

Şehitkamil Belediyesi 2018 yılı Kasım ayı 2. Birleşim gündeminde dört madde görüşüldü. Toplantı sonunda yerel seçimlere ilişkin konuşan ve meclise başkanlık eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, konuşmasının 'Veda konuşması' olmadığına vurgu yaparak şu ifadelere yer verdi: "Seçim atmosferi girdi. Allah hayırlı, uğurlu eylesin. Siyasi partilerimizde hareketlilik başladı. Bu işlerde Allah'ın dediği olur. Tüm arkadaşlarımız ve de şahsım adına görev almak hayırlısı ise Allah kısmet etsin. Hayırsız ise de bir sürü engeller çıkarsın diye dua ediyoruz. Gerçekten veballi ve yükü ağır bir iş yapıyoruz. Ama duası da bol bir iş. İnşallah çalışmış olduğumuz sürede vatandaşlardan dua alabildiysek ne mutlu bize. Bu bir veda konuşması değil. Sadece gündem hareketlendiği için konuşma ihtiyacı hissettim."

NARİN DEMİRCİ


GÜNDEM
Haber Merkezi
7.11.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin