Fenerbahçe'den Karaduman'a ziyaret

Fenerbahçe'den Karaduman'a ziyaret

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu Sorumlusu Mahir Yılmaz, teknik ekibi ve bir grup öğrencisi ile Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Faruk Karaduman’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Fenerbahçe Gaziantep futbol okulunun ziyaretinden oldukça memnun olduğunu belirten, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman Fenerbahçe Gaziantep futbol okulunun yapmış olduğu çalışmalar hakkında Futbol okulu sorumlusu Mahir yılmazdan bilği alarak; ortaya konan tüm çalışmaların Gaziantepli gençlerin yararına olduğunu belirterek, bu çalışmaların kendisini mutlu ettiğini ve devamını beklediğini ifade etti. Fenerbahçe Futbol Okulu Sorumlusu Mahir Yılmaz ise Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Faruk Karaduman gibi bir İl Emniyet Müdürünün Gaziantep’te görev yapmasının Gaziantepliler için büyük bir şans olduğunu belirterek  “İl Emniyet Müdürümüzün çalışmalarımızı yakından takip etmesi ve iyi bir Fenerbahçeli olması bizleri onurlandırdı. Bizlerde kendisinin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Özellikle Gaziantepli gençlere ve spora vermiş olduğu destek bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Bu nedenden dolayı Sayın İl Emniyet Müdürümüze teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. Bizde Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okulu olarak kendisine Gazi Şehrimizde çalışmalarında başarılar diliyoruz “ diye konuştu.
    

SPOR
Haber Merkezi
29.11.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin