FENERBAHÇE’Yİ GAZİANTEPLİLER YÖNETECEK

BÜYÜK GÖREV!
FENERBAHÇE’Yİ GAZİANTEPLİLER YÖNETECEK

Türkiye’nin güzide takımlarından Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulunda Aziz Yıldırım’ın karşısına aday olarak çıkan Ali Koç’un kazanmasıyla, gözler yönetim kuruluna çevrildi.

Ali Koç, yapılan Genel Kurulda 20 bin 736 oyun 16 bin 92’sini aldı ve Fenerbahçe’nin yeni başkanı oldu.

Güçlü bir liste ile seçimlere giren Ali Koç’un listesindeki Gaziantepli isimler hemen dikkat çekti.

Ülkemizin güzide takımlarından Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurulunda Aziz Yıldırım’ın karşısına aday olarak çıkan Ali Koç’un 20 bin 736 oyun 16 bin 92’sini aldı ve Fenerbahçe’nin yeni başkanı olmasıyla birlikte gözler yeni yönetim kuruluna çevrildi.

Güçlü bir liste ile seçimlere giren Ali Koç’un listesindeki Gaziantepli isimler hemen dikkat çekti.

Bu isimlerden biri Semih Özsoy, diğeri ise Ömer Okan.

 

 

SEMİH ÖZSOY’A TEŞEKKÜR

Fenerbahçe’nin yeni Başkanı Ali Koç, seçimi kazanmasının ardından Semih Özsoy’a teşekkür etti.

Semih Özsoy, Gaziantep’in sanayi ve tekstil alanında önemli bir ismi.Özsoy ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde 2013 yılına kadar basketbol şube sorumlusu görevini de üstlendi. Semih Özsoy’un yeni dönemde Fenerbahçe’de Basketbol Şubesinin başına getirileceği iddiaları yoğunlukta.

 

BİR DİĞER İSİM ÖMER OKAN

Gaziantep, Fenerbahçe kongresine damga vururken, yönetimdeki iki Gaziantepli işadamının yeni yönetim kurulunda olması dikkat çekti. Ömer Okan, yeni Fenerbahçe yönetimindeki diğer isim.

Bekir Okan, Okan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bekir Okan’ın oğlu.

 

FENERBAHÇE’Yİ GAZİANTEPLİLER YÖNETECEK

Fenerbahçe Kulübünün yeni Başkanı Ali Koç’un 13 kişilik yeni yönetim kurulunun 2’si Gaziantepli ve bu isimler bundan böyle Fenerbahçe yönetiminde etkili olacak ve kulüp yönetimini sağlayacak.

 

GÜNDEM
Haber Merkezi
4.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin