GAMER yönetimi Başkan Şahin’i ziyaret etti

GAMER yönetimi Başkan Şahin’i ziyaret etti

(GAMER) Gaziantep Arabuluculuk Merkezi yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette merkez yetkilileri Gaziantep’te kamu kurumlarında arabuluculuk anlaşma oranlarını ve bu oranların yükseltilmesine yönelik Belediye Başkanı Şahin’le görüş alış verişinde bulundular.

BAŞKAN ŞAHİN ZİYARETTEN MEMNUN KALDI

GAMER Yönetiminde yer alan Arabulucu Avukatlar Özge Parlak Keresteci, Ece Tepe Fazlı, Gökçe Özdemir Kahraman, Emine Aybüken Yıldırım geçtiğimiz hafta sonu ziyaret ettikleri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e, kentte devam eden arabuluculuk çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, arabuluculuk sistemi ile yargının önemli ölçüde rahatladığına dikkat çekti. 

ZİYARETTE NELER KONUŞULDU?

(GAMER) Gaziantep Arabuluculuk Merkezi yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaretinde önemli fikir alış verişlerinde bulunuldu. Yapılan görüş alış verişinde GAMER yöneticileri, “2018 yılından bu güne kadar arabuluculuk kapsamında işçi-işveren, ticari ve tüketici arabuluculukları yanında aile arabuluculuğunun da kısa zaman içerisinde hayata geçirilmesine yönelik olarak Adalet Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı olarak değerlendirmeler” yapılmıştır.
Düzenlenen ziyaretin ardından GAMER yöneticileri ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
17.11.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin