GASKİ’de 'SU' kesik

GASKİ’de 'SU' kesik

Alt yapı çalışmaları nedeniyle kent genelinde belirli gün ve saatlerde yaşanan su kesintileri karşısında Gaziantepliler çileden çıkarken, su kesintilerinin GASKİ Genel Müdürlüğü’nde de yaşandığı ortaya çıktı. GASKİ Genel Müdürlüğü binasında yer alan damacanalar su kesintisi nedeniyle kullanılamadı.

BUNU DA GÖRDÜK GASKİ’NİN SUYU KESİLDİ!

GASKİ Genel Müdürlüğü hizmet binasının da yaşanan su kesintilerinden dolayı suyu kesildi. Denetimli yaşanan kesintilerden nasibini alan GASKİ Genel Müdürlüğü hizmet binası İncilipınar Mahallesi’nde yaşanan su kesintilerinden nasibini alıyor. Suyun merkezinde GASKİ Genel Müdürlüğü hizmet binasında yaşanan su kesintilerinden dolayı müdürlüğe gelen vatandaşlara soğuk su ikramı da yapılamıyor. Hizmet binasında yer alan damacanalar su kesintisinden dolayı kullanılamıyor.

SU KESİNTİLERİ VATANDAŞLARI BIKTIRDI

1 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan su kesintilerinden dolayı Gaziantepliler perişan oldu. Kavurucu sıcaklar karşısında yaşanan su kesintisi nedeniyle vatandaşlar önemli ölçüde sorun yaşarken vatandaşlar yaşanan su kesintisinin en kısa sürede sona ermesini istiyorlar. Yaşanan su kesintilerinin 1 Ağustos’ta sona ereceğini kaydeden yetkililer, kesintinin bölgeler bazında aralıklarla yaşandığına dikkat çektiler. Yaşanan su kesintilerinden dolayı vatandaşlar mahallelerinde yer alan camilerden su taşıyorlar.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
28.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin