GATAM hız kesmiyor

GATAM hız kesmiyor

Gaziantep Alternatif Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (GATAM) hız kesmiyor. Gaziantep'in ilk ve tek Arabuluculuk Merkezi olan GATAM uzmanlık eğitimleri ile de fark yaratmaya devam ediyor.

İŞÇİ ALACAKLARINDA BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ

İşçilik Alacaklarında Bilirkişilik Eğitimi ile yoğun ilgi toplayan merkez, bu hafta sonu Uzman bilirkişi Alpaslan Özaslan'ın katılımı ile düzenlediği Aktüerya Eğitimi kontenjanını da günler öncesinden doldurduğunu belirtti. Merkez ortakları yaptıkları açıklamada, Gaziantep'in eğitime olan ilgisinin bu seviyede olmasının kendilerini sevindirdiğini, konusunda yetkin eğitimcilerle verdiği eğitimlerin katılımcıların beğenisini topladığını ifade ettiler. Eğitim faaliyetlerinin düzenli periyotlarla devam edeceğini, ayrıca her türlü meslek grubu için VIP eğitim taleplerinin de karşılandığını belirtti.

GATAM EĞİTİM SEMİNERLERİNİ SÜRDÜRECEK

Bir süre önce hizmete giren Gaziantep Alternatif Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (GATAM) eğitim seminerleriyle göz dolduruyor. GATAM yetkilileri arabuluculuğun hızlı, güvenilir, gizlilik esasına uygun, tarafların iradesine dayalı ve her iki tarafın da hem zaman hem maddi hem de manevi açıdan kazançlı çıktığı bir çözüm yolu olduğu vurgulandı. Yargılamanın uzun zaman aldığı günümüzde kısa süreli ve tarafların iradeleri ile her bir tarafın memnuniyeti sağlayabilecek özel çözümler ve yaratıcı sonuçlar sunan arabuluculuğun, GATAM’ın toplu ya da bireysel her türlü arabuluculuk görüşmesinin yapılmasına uygun donanım ve fiziki kapasitesi ve sunduğu huzurlu ortam ile daha verimli sonuçlar ortaya koyacağını dile getirdiler.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
24.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin