“GAZİANTEP KALKINIRSA, TÜRKİYE KALKINIR”

“GAZİANTEP KALKINIRSA, TÜRKİYE KALKINIR”

Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) gerçekleşen organ seçimlerinin ardından göreve başlayan Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı mazbatalarını alarak ilk ziyaretini Vali Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e yaptı. 

Ziyaretlerde GTO Yönetimi ve meclis başkanlık divanına başarılar dileyen Vali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası’nın üretken bir şehir olan Gaziantep’in gelişimine ve vizyonuna önemli katkılar sağladığını belirttiler. GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur da genç bir ekip olduklarını, Gaziantep’i mevcut durumundan daha iyi yerlere taşımak için birlik ve beraberlik içerisinde ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

GTO’NUN YENİ YÖNETİMİ ÖNCE GÖREV DAĞILIMI YAPTI: Mehmet Tuncay Yıldırım başkanlığında görev alan GTO yönetimi ilk toplantısında görev bölümü yaptı. Yeni dönemde Uğur Acıoğlu ve Mehmet Tatar Başkan Yardımcıları olarak görev yapacak. Sayman üyeliğe Yılmaz Duman’ın getirildiği ilk toplantıda, Mehmet Kavsara, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Sinan Bay, Kerim Akdoğan, Ahmet Özgözükara ve Ömer Işık Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapacak.

GTO YÖNETİMİ VE MECLİS BAŞKANLIK DİVANI MAZBATALARINI ALDI

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Dal, Mithat Tümer, Meclis Kâtibi Abdullah Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Uğur Acıoğlu, Mehmet Tatar, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kavsara, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Sinan Bay, Kerim Akdoğan, Ahmet Özgözükara ve Ömer Işık mazbatalarını Şehitkâmil I. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Edip Gündem’den aldı. Hâkim Edip Gündem, Gaziantep Ticaret Odası Başkanlarına, Meclis başkanlık divanına ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diledi.

GTO’DAN İLK ZİYARET VALİ YERLİKAYA VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN’E

Mazbatalarını alan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, ilk ziyaretini Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’ya yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı M. Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur başkanlığındaki heyeti Valilik makamında kabul eden Vali Ali Yerlikaya, “Şehrimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Gaziantep Ticaret Odası’na seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Gaziantep Ticaret Odası ülkemizin en büyük 5-6 ticaret odasından biri. Kurumlarda devamlılık esastır. Şehrin üzerinde uzlaştığı konularda ortak çalışma yapılması şehrimizin kalkınmasına önemli katkı sağlayacaktır. Şehrimize en güzel şekilde hizmet etmek için el birliği çalışmalıyız” dedi.Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur ziyarette, Gaziantep’in gelişmesi için her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını ifade ederek, “Gaziantep kalkınırsa, Türkiye kalkınır parolası ile hareket edeceğiz” şeklinde konuştular.

ŞAHİN: “GTO’NUN GÜCÜ, VİZYONU GAZİANTEP’E ÖNEMLİ DEĞER KATIYOR”

Vali Ali Yerlikaya’nın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret eden Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu’na başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, dinamik, güçlü ve üretken bir kent olan Gaziantep’in gelişimine GTO’nun genç ve dinamik yönetiminin önemli katkılar sağlayacağına inandığını vurguladı.

GTO Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu’na başarılar dileyen Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası’nın Gaziantep’te önemli bir yeri olduğunu, birlikte ortak proje ve çalışmalar yapmaya her zaman hazır olduklarını dile getirdi.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, şehre hizmet eden herkesin hizmetinde olduklarını belirterek, “Yeni dönemin hepimize, odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen değerli üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır. Biz de yeni kadromuzla Gaziantep Ticaret Odası üyelerine hizmet etmeye devam edeceğiz. Sen ben yok, biz varız ilkesiyle hareket edeceğiz. Parolamız “Şehir kazanırsa, biz kazanırız” olacak. Gaziantep’teki tüm ticari firmaların çatı kuruluşu olarak Gaziantep’e hizmet ve değer katmak istiyoruz” dediler.

GÜNDEM
Haber Merkezi
17.04.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin