GAZİANTEP KENT KONSEYİ'NDEN önemli çalıştay

Gaziantep Kent Konseyi tarafından düzenlenen anne ölümlerini önleme ve cinsel sağlığı ilgilendiren çalıştay başarılı bir şekilde sona erdi.
GAZİANTEP KENT KONSEYİ'NDEN önemli çalıştay

Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak, "Anne ölümleri ve kadın erkek engelli cinsel  sağlığı ilgilendiren başarılı bir çalıştay gerçekleştirdik" diye konuştu. Gaziantep Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Teymur'un da katılımlarıyla gerçekleştirilen çalıştaya katılım yüksek oldu.

KURUMLARDAN DA KATILIM SAĞLANDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Serdar Tolay, Halk Sağlığı Merkezi yetkilileri ile Gaziantep Üniversitesi ve Kadın Sığınma Evi yetkililerinin katıldığı çalıştayda anne ölümleri ve cinsel sağlık tartışıldı.

GAZİANTEP KENT KONSEYİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Gaziantep Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirilen çalıştayda konuşan Kent Konseyi Dr. Samet Bayrak anne ölümleri üzerine konuşam gerçekleştirdi. Katılımcılarında konuşma gerçekleştirdiği çalıştayın başarılı bir şekilde geçtiği ifade edildi. Halk sağlığı uzmanları, stk'ların katıldığı bu çalıştayda il genelindeki cinsel üreme sağlığı ile ilgili mevcut durum ve çözüm önerilerine yönelik kararlar alındı

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
12.05.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin