Gaziantep Polisgücü Spor Avrupa Şampiyonluğu için İspanya’da

Gaziantep Polisgücü Spor Avrupa Şampiyonluğu için İspanya’da

Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak için İspanya’ya giden Gaziantep Polis Gücü Spor şampiyonluk için sahaya çıkacak.

Cebelitarık’ta gerçekleştirilecek olan şampiyonaya Polis Gücü Spor 24 kişilik bir kafile ile katıldı 2017 Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Sporun yüksek bir morale sahip sporcuları sahaya Avrupa şampiyonu olmak için çıkacaklarını ifade ettiler. Avrupalıların yakından tanıdığı Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey takımının şampiyonada favori takımların başında geldiği de ifade ediliyor.

Hokey alanında Türkiye ve dünya ’da söz sahibi olmayı başardıklarını ifade eden Gaziantep Polis Gücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımının 2014 Danimarka’da acık alanda Avrupa Şampiyonu olduklarını ifade ederek 2017 de Alanya’da kapalı alan Avrupa Şampiyonu olduklarını belirterek  “Bugün takımımız 24 kişilik bir kafile ile birlikte Cebelitarık’a geldi. Sporcularımızın morali yüksek. Takımımız 2013 yılında Danimarka’da açık alanda Avrupa Şampiyonu olarak ilk Avrupa şampiyonluk başarısını bize tattırdı. 2017 de Alanya’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonluğunda da kapalı alan Avrupa Şampiyonu olduk. Takımız Avrupa’da tanınan bir takım. Türkiye dendiği zaman akıllara Gaziantep Polis Gücü Spor Hokey Takımı geliyor. 1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Kulüpler Şampiyonasına katılmak ve şampiyonluk kupasını Türkiye’ye getirmek için İspanya’dayız. Yarın antrenmanlarımız başlayacak. Sporcularımızın morali yüksek. Herkes şampiyonluğa odaklandı. Bizlere destek verenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

 

SPOR
Haber Merkezi
31.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin