Gaziantep polisi her ihbarı anında değerlendiriyor

Gaziantep polisi her ihbarı anında değerlendiriyor

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattına her gün binlerce ihbar geliyor. Gaziantep polisi gelen her ihbara kısa sürede karşılık veriyor. Polisin gelen ihbara yönelik anında müdahalesi ise vatandaşların büyük memnuniyetine neden oluyor.

GELEN HER İHBARA EN FAZLA 2-3 DAKİKA
İÇERİSİNDE MÜDAHALE EDİLİYOR

Pandemi sürecinde etkin şekilde üzerine düşen görevi yerine getiren 155 Polis İmdat hattı diğer yandan ise vatandaşlardan gelen her ihbarı kabul etti ve anında müdahale edilmesini sağladı. Gaziantep polisi gelen her ihbar karşısında olaylara kısa sürede müdahale ederek vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunmasında önemli bir rol üstlendi.

ALKIŞLAR GAZİANTEP POLİSİNE

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, kent genelinde suç unsurlarına yönelik sürdürdüğü başarılı mücadeleyle dikkat çekerken, kendisine bağlı tüm birimler ise aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda önemli bir sorumluluk üstlenen 155 Polis İmdat hattında çalışan personeller ise gelen en küçük bir ihbarı bile anında değerlendirerek suç olaylarının önüne geçmiş oluyor.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
20.09.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin