Gaziantep Sanayi Odası'ndan aidat uyarısı

Gaziantep Sanayi Odası'ndan aidat uyarısı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Genel Sekreteri Kürşat Göncü, odanın 2017 yılı aidatlarının ilk taksit ödemelerinin son tarihinin 30 Haziran 2017 Cuma günü olduğunu söyledi.

Göncü, 2017 yılı aidatlarının iki taksit olarak ödenebildiğini belirterek, “İlk taksit için son ödeme tarihi 30 Haziran 2017 Cuma günüdür. Bu tarihe kadar ödeme yapmayan firmaların aidatlarına 6183 sayılı, Amme Alacaklarının Tahsil Usulü hakkındaki kanuna göre cezai işlem uygulanacak. Üyelerimizin cezai işleme maruz kalmamaları için ödemeleri gününde yapmaları gerekiyor” dedi.

Ödeme yapacak üyelerin GSO Muhasebe ve Finansman Dairesi Vezne Bölümü’ne gelerek, nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapabileceklerini ifade eden Göncü, “Bunun dışında üyelerimiz odaya gelmeden de verilecek banka hesap numaralarına havale yoluyla ödeme yapabilirler” diye konuştu.

GSO’nun Gaziantep ve Türkiye ekonomisinin daha da gelişmesi için daha önce yapılan projelerin yanı sıra yeni projeler geliştirdiğini dile getiren Göncü, “Bu projelerin gerçekleşmesinde sanayicilerin çok emeği var. Onların bize verdiği desteklerle bu noktalara geldik. Bundan sonra da kentimiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
İHA
5.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin