“GAZİANTEP Süper Lige çıktı”

“GAZİANTEP Süper Lige çıktı”

Gaziantep Otelciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Gaziantep Futbol Kulübünün başarısıyla birlikte Gaziantep’in Süper Lige çıktığına vurgu yaptı. Yılmaz, Gaziantep’in her alanda olduğu gibi sportif faaliyetlerde de artık süper ligde mücadele vereceğini dile getirdi.

“HEPİMİZİ GURULANDIRDILAR”

Gaziantep’in her alanda olduğu gibi sportif faaliyetlerde de artık hak ettiği yerde mücadele vereceğini anlatan Gaziantep Otelciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz şu ifadelere yer verdi;

“Gaziantepspor’un süper lig mücadelesi kentimize pek çok katkı sağlamıştı. Hem şehrin bilinirliği artmış hem de kente gelen insanlar şehir ekonomisine katkı sağlamıştı. Gaziantepspor’un Süper Lig’den düşmesi ile birlikte bu yönde bir eksiklik ortaya çıktı. Play-Off mücadelesinin ardından Süper Lig’e yükselen Gazişehir Gaziantep FK, kentimizi Süper Lig’de temsil edecek. Bu sayede kentimizde daha büyük hareketlilik olacak. Futbolseverlerin kente gelmesi ile birlikte kent turizmine bir katkı sağlanacak.”

“9 GÜNLÜK TATİL KENT EKONOMİSİNE CAN KATTI”

Yılmaz sözlerini daha sonra şu şekilde sürdürdü;
“Gaziantep’te 9 günlük bayram tatili oldukça verimli geçti. Ramazan bayramı tatili Gaziantep’te bulunan otellerin tamamında dolu dolu yaşandı. Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin’e düzenlenen GAP Turları, Gaziantep’te bulunan otellerin tam kapasite ile çalışmalarına neden oldu. Bayramda kentimizin hareketli olması bizleri mutlu etti.  Gaziantep’e gelen turistler, otellerimizde rahat ve kaliteli hizmetlerde faydalanabiliyorlar. Kentimizde bulunan 70 otel ve 10 bin yatak kapasitemiz ile turistlere hizmet sunuyoruz. Doluluk oranlarımız yüzde 100 oranına yaklaştı.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
7.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin