Gazianteplilerin yüzü ‘GÜL’üyor

Gazianteplilerin yüzü ‘GÜL’üyor

Gaziantep’te göreve başladığı günden bu yana düzenlediği halk günleri ile sorunu olan vatandaşların çözüm noktası olan Vali Davut Gül, Gazianteplilerin büyük sevgisini kazandı.

Mesai saatinin başlamasını ardından Gaziantep Valiliği bünyesinde yer alan Açık Kapı ofisinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Gaziantep Valisi Davut Gül, bugüne kadar yüzlerce vatandaşın sorununa çözüm buldu. Gaziantepliler mütevazi yapısıyla Vali Davut Gül’ü kısa sürede kucakladı. Başta trafik olmak üzere kuralcı yapısıyla vatandaşlara örnek olan Vali Gül,  haftanın belirli günlerinde vatandaş görüşmelerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

GÖRÜŞME TALEBİNDE BULUNACAK VATANDAŞLAR NE YAPACAK?

Gaziantep Valiliğinden “Açık Kapı” projesine ilişkin olarak; “Görüşmek isteyen vatandaşlarımız Valiliğin (0342) 2310313 numaralı hattından Özel Kalem Müdürlüğü sekreteryasına iletişim, görüşme konusu ve diğer bilgilerini verdiği takdirde en kısa sürede davet edilerek misafir edileceği vurgulanarak, “ Sayın Valimizle yapacakları görüşme ardından yönlendirilecekleri yer varsa talepleriyle ilgilenilecek, yapılacak işlem ve incelemelerin akabinde isteklerine olumlu ya da neden olmadığına dair ilgililerce cevap verilecektir. Ayrıca Valiliğimizin www.gaziantep.gov.tr internet sayfasında “Valiye Mesaj” modülü açılmış olup, talepler bu kanaldan da iletilebilecek, gerekli işlemin ardından e-mail yoluyla dönüş yapılacaktır” denildi.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
8.10.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin