Gaziantep'te ulaşımın ücretsiz olması vatandaşı mutlu ediyor

Gaziantep'te ulaşımın ücretsiz olması vatandaşı mutlu ediyor

Gaziantep'te ulaşım kartlarının iptal olmasıyla beraber tramvay ve belediye otobüslerinin ücretsiz olması vatandaşı mutlu ediyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, belediye otobüsleri ve tramvaylarda yeni “GaziantepKart” devreye girene kadar binişlerin ücretsiz olduğunu açıklamıştı. Ücretsiz yolcu taşınmasının başlanmasının ardından bazı vatandaşlar kalabalıktan dolayı rahatsızlık duyarken bazıları ise vatandaşı ücretsiz seyahatten mutluluk duydu.

Ücretli iken yoğun olmadığını belirten vatandaşlar ücretsiz olduktan sonra çok kalabalık olduğunu söyleyerek önceki gibi yer bulamadıklarını, çoğu zaman ayakta gittiklerini ifade etti. Ücretsiz seyahatten memnun kaldıklarını belirten bazı vatandaşlar ise,''Ramazan ayında oruçlu iken bir yere yaya olarak gitmek zor oluyordu. Ulaşımda sıkıntı çekiyorduk. Şimdi ise yürümek zorunda kalmıyoruz'' dedi.

GÜNDEM
İHA
12.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin