Gaziantep'teki 8 bin 500 Kobiye faizsiz kredi müjdesi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB) Gaziantep Müdürü Dr. Sadık Gözek...
Gaziantep'teki 8 bin 500 Kobiye faizsiz kredi müjdesi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı(KOSGEB) Gaziantep Müdürü Dr. Sadık Gözek, kredi için kentteki 8 bin 500 işletmeye faizsiz kredi müjdesini verdi.

KOSGEB Müdürü Sadık Gözek, sıfır faizli işletme kredisi faiz desteği kapsamında başvurusu onaylanan Gaziantep’teki 8 bin 500 işletmeye 20 bin ile 50 bin TL arası kredi desteği verileceğini söyledi. Kredi başvurusu onaylanan işletmelerin krediyi alabilmesi için yapması gerekenler hakkında da bilgi veren Gözek, "Başvurusu onaylanan Kobilerimiz, OSGEB Veri Tabanına kayıt olmamış ise http://destek.kosgeb.gov.tr/ adresinden KOSGEB Veri Tabanımıza kayıt olmaları ve Veri Tabanından 2015 Yılı KOBİ Bilgi Beyannamesi doldurularak ekleri ile beraber Müdürlüğümüze getirilmesi gerekmektedir. 2015 yılı KOBİ Bilgi Beyannamesi onaysız olanlarhttp://destek.kosgeb.gov.tr/ adresinden 2015 Yılı KOBİ Bilgi Beyannamesi doldurularak ekleri ile beraber Müdürlüğümüze getirilmesi gerekmektedir. Kredisi onaylanmış henüz bankalara başvurmayanlar, acilen protokole taraf bankalar ile gerekli işlemleri başlatmaları gerekmektedir. Krediden yaralanabilmeleri için acilen başvurularını tamamlamaları gerekmektedir" dedi. 

Gözek,teminat sıkıntısı yaşayan işletmelerin Kredi Garanti Fonu A.Ş.’nin sunduğu kefalet hizmetlerinden yararlanabileceğini de hatırlattı.

GÜNDEM
İHA
20.03.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin