GECEKONDUDA BİR FİRST LADY!

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fatma Şahin seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor
GECEKONDUDA BİR FİRST LADY!

31 Mart yerel seçimleri öncesinde yeniden Ak Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Fatma Şahin seçim startını verdi. Seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesinde değişik fabrikalarda çalışanlarla buluşan Fatma Şahin, Akdere Mahallesi’nde bir gecekonduyu ziyaret etti. Eşi İzzet Şahin ile birlikte gecekonduya konuk olan Şahin, hane halkıyla sohbet etti, onların sorunlarına kulak verdi. Şahin, yerel seçimlerde gecekondu halkından oy istedi.

SEÇİM ZAMANI GELİRMİŞ “GECEKONDU” AKILLARA

Her seçim öncesinde siyasilerin sık şekilde konuk olduğu gecekondular yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde de yine gündemde. Kent merkezinin dışında gecekondu mahallelerinde seçim öncelerinde yaşanan siyasi yoğunluğa bu dönemde de şahit oluyoruz. Belediye başkan adaylarının neredeyse tamamına yakınının belli olduğu Gaziantep’te Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin’in gecekondu ziyareti hane halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

PİRKETLİ EVİN YER MİNDERİNDE SORUN DİNLEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile eşi İzzet Şahin, Akdere Mahallesi’nde sıvası henüz yapılmamış pirket gecekonduda yaklaşık 1 saat kaldı. Hane halkı ile uzun süre sohbet eden ve onların sorunlarına kulak veren Fatma Şahin, 31 Mart yerel seçimlerinde oy istedi. Sohbetin ardından evden ayrılan Şahin daha sonra diğer programlarına devam etti.

GÜNDEM
Bülent Öner
30.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin