Genelevine kumlu kamuflaj

Gaziantep Genelevinde Büyükşehir Belediyesi Zabıta daire Başkanlığının denetimleri...
Genelevine kumlu kamuflaj

Gaziantep Genelevinde Büyükşehir Belediyesi Zabıta daire Başkanlığının denetimleri neticesinde bazı evler mühürlendi. Mühürlenen Genelevinin dıştan görünmemesi için ise şimdi bina çevresi kumla kamuflaj edildi.

BÖLGEDE YAŞAYAN VATANDAŞLAR KIZGIN

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığının denetimleri neticesinde önemli oranda mühürlenen Gaziantep Genelevinin dış kısmı kumla kamuflaj edildi. Genelevinin bulunduğu bölgede dış görüntüyü engellemeye yönelik olarak gerçekleştirilen uygulamanın kim veya kimler tarafından yapıldığı bilinmiyor. Bölgede yer alan yerleşim alanlarında yaşayan bazı vatandaşlar, “Genelevini bu bölgede istemiyoruz. Bu şekilde binanın dışı kumla kamuflaj edilse de bura gizlenemez. Kumla kamuflaj edileceğine kökten kapatılsın” diye yorum yaptılar.

“BURADAN BİR AN ÖNCE KALDIRILSIN”

Beykent ile Gazikent Bölgeleri arasında sıkışıp kalan Gaziantep Genelevinin buradan tamamıyla kaldırılmasını isteyen bazı vatandaşlar, “Bu bölge artık yerleşim alanlarının oldukça yoğun olduğu bir yer haline geldi. Evimize gidip gelirken bu manzarayla karşılaşmak istemiyoruz. Bu nedenle Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı bir çalışma başlatmalı ve bu binayı tamamen buradan kaldırmalıdır. Diğer yanda genelevinin dışında bu bölgede cadde üzerinde bulunan hayat kadınlarının da aynı şekilde buradan uzaklaştırılmalarını istiyoruz” diye görüş belirttiler.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
1.05.2017

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin