Geri dönüşümün önemi anlatıldı

Geri dönüşümün önemi anlatıldı

Şahinbey Belediyemizin Zabıta Müdürlüğü, geri dönüşümle ilgili esnafı bilgilendirmek için seminer düzenledi.

Şahinbey Belediyemizin Zabıta Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminere Penye, Konfeksiyon ve Trikotajcılar Odası Başkanlıklarının yanı sıra esnaflar da katıldı.

Düzenlenen Seminerde Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Güneş esnafı geri dönüşümle ve Tekstilkent Mahallesi’ndeki değişimle ilgili bilgilendirdi. Düzenlenen Toplantıya Şahinbey Belediyesi Zabıta ve Geridönüşüm Müdürlerinin yanı sıra Gaziantep Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri katıldı. 

GERİ DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ ANLATILDI

Şahinbey Belediyemizin Zabıta Müdürlüğünce yapılan açıklamada, esnafın geri dönüşümle ilgili bilgilenmesi ve kurallara uyması konusunda düzenlenen seminerin oldukça faydalı olduğunu belirtilerek, “İlçemiz sınırları içerisinde bulunan Tekstil Kent Mahallesi esnafı ile birlikte geri dönüşüm üzerine istişarede bulunduk. Düzenlenen toplantıda esnafımıza geri atıkların, geri dönüşümle değerlendirilmesi yönünde tavsiyelerde bulunarak, bu konuda yapılması gerekenler anlatıldı. Bu seminer sonrasında esnafımızın geri dönüşümle ilgili daha bilinçli davranarak, atıkların değerlendirilmesi noktasında daha hassas davranacağına inanıyoruz” şeklinde açıklama yapıldı.

GÜNDEM
Haber Merkezi
12.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin