GKV’li Potanın şampiyonları ödüllendirildi

GKV’li Potanın şampiyonları ödüllendirildi

Okul sporlarının her alanında ağırlığını hissettiren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında bu yıl basketbol şampiyonasında namağlup unvanla şampiyonluk kupasını okullarına getiren Genç Erkekler ve Yıldız Erkekler Basketbol Takımları ödüllendirildi. Basketbolda büyük erkekler kategorisinde de il birincisi olan GKV’liler üç kategorideki şampiyonluklarını kutladılar.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde düzenlenen ödül töreninde 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk yarısında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası basketbol şampiyonasında namağlup unvanla rakiplerini açık ara skorlarla yenen Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Genç Erkek Basketbol Takımı oyuncuları düzenlenen törenle ödüllendirildi. Basketbolda şampiyonluğu kimseye bırakmayan GKV Özel Okulları bu dalda Yıldız Erkekler Basketbol Takımıyla da elde etmiş ve her iki takım bölge şampiyonasında Gaziantep’i temsil etme hakkı kazanmıştı.  Basketbol alanında uzun yılardır üstünlüğünü sürdüren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Basketbol takımlarının peş peşe il şampiyonu olması ve Gaziantep’i  bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazanması Gaziantep Kolej Vakfı ailesi tarafından büyük sevinçle karşılandı. GKV Özel Liselerinde düzenlenen törenle GKV Özel Liseleri Genç Erkekler Basketbol Takımı sporcuları GKV Özel Okulları Genel Müdürü Müfit Taşlıyar ve Liseler Müdürü Hakan Alnıaçık tarafından düzenlenen törenle ödüllendirildi. Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonasında Gaziantep’i temsil edecek olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri Genç Erkek Basketbol Takımı ve Yıldız Erkekler Basketbol Takımının yoğun bir antrenman sürecine girdiğini ifade eden Genel Müdür Taşlıyar sporcuların Gaziantep’e bölge şampiyonluğu kazandırması için gerekli her türlü çabayı sarf edeceklerini belirterek şampiyon sporcuları ve sporcuları şampiyonluğa ulaştıran antrenör ve beden eğitimi öğretmenlerini kutladı. GKV Özel Okullarında okul sporlarına önem verildiğini ve bütün spor dallarında yetenekli öğrencilerin yetiştirildiğini ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan’da yaptığı değerlendirmede Gaziantep Kolej Vakfı’nın büyükler, genç erkekler ve yıldız erkekler kategorilerinde şampiyon olduğunun altını çizerek bireysel ve takım sporlarında güçlü bir alt yapıya sahip olduklarını da sözlerine ekledi. Düzenlenen ödül törenin ardından şampiyon sporcular günün anısına hatıra fotoğraf çektirerek mutluluklarını arkadaşlarıyla paydaştı.

 

 

GÜNDEM
Haber Merkezi
11.01.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin