Görme engellilerle buluştular

Görme engellilerle buluştular

Gaziantep Aliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ve üyeleri GAP Görme Engelliler Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler. Görme engellilerle bir araya gelen dernek üyeleri düzenlenen etkinlikte öğrencilere moral verdiler.

Görme Engelliler Haftası münasebetiyle GAP Görme Engelliler Okulunu ziyaret eden Gaziantep Aliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve üyeleri öğrencilere yönelik düzenlenen etkinliğe eşlik ettiler. Dernek yönetimi okul ve öğrencilerin her türlü sorunlarında onların yanında olacaklarını dile getirildiler. Gaziantep Aliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aliye Fakıoglu , “Öğrencilere eğitim yılının ara karnelerinde karne hediyelerini şimdiden hazırlayıp etkinlikler yaparak onları mutlu ederek verip yanlarında olacağız” dedi. Aliye Fakıoğlu, “Çocukların maddi manevi ilgiye sevgiye ihtiyaçları var biz her alanda varız” şeklinde konuştu.

GAP Görme Engelliler Okulu Müdürü Ali Yaba ise düzenlenen etkinlik ve katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür etti. Sanatçı Faruk Lök’ün eşliğinde unutulmaz anlar yaşayan görme engelli öğrenciler dernek yönetimi ve diğer katılımcılara teşekkür ettiler.

YAŞAM
Haber Merkezi
12.01.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin